חיפוש מורים פרטיים

 

תלמידים והורים, מחפשים מורה פרטי ?

מורה, מעוניין ללמד שיעורים פרטיים ?

לימודים חשובים לכם? לא צריך להמתין שמצב הלימודים ידרדר. לא מצאתם מודעה של מורים פרטיים מתאימים? הנכם מוזמנים לרשום מודעה חינם על חיפוש מורה פרטי.

מחפשים עבודה? מורים פרטיים מוזמנים לרשום מודעה חינם תוך ציון מקצועות הלימוד בהם מתמחים, אזורים בארץ בהם יכולים ללמד, המלצות ועוד פרטים נוספים.

 
בגרות באנגלית

לימודים לקראת הבגרות באנגלית הם בעלי חשיבות עליונה. ללא אנגלית עם ציון טוב ומעלה לא תוכלו להתקבל ללימודים בהמשך. בבית הספר הלימודים מתקיימים בכיתות גדולות שבהן לומדים יחד תלמידים ברמות שונות.
כדי להצליח בבגרות צריך ללמוד בקבוצה קטנה של לא יותר מ- 5 תלמידים בעלי רמה פחות או יותר אחידה. רצוי שהלימוד יעשה על ידי מורה שאוהב ללמד, בעל שליטה מוחלטת בשפה ורצוי שהאנגלית תהיה שפת אם שלו. חשוב ביותר שבמהלך השיעורים לא תאמר אף מילה בעברית, גם לא ההסברים והפרושים. חשוב שהתלמיד יחפש בעצמו את הפרוש במילון כדי שמיומנות זו תהפוך אצלו לטבע שני. לימוד שפה בדרך חווייתית גם הוא חשוב למשל דרך שירים ושיחה בנושאים שמעניינים את הנוער. בשיעור פרטי יקבל התלמיד את הכלים להתמודדות עם טקסטים שונים ואת יסודות הדקדוק החשובים כל כך להצלחה.

 

 
 

 
בגרות בהיסטוריה

לימודים בתחום ההיסטוריה יכולים להיות מעניינים ביותר, צריך מורה עם אהבת המקצוע ויכולת סיפורית מעולה. אם אתה תלמיד תיכון שהיסטוריה ממש לא מעניינת אותו אבל אתה צריך ללמוד לבגרות, רצוי שתמצא מורה עם המיומנויות הנ"ל.
את ההכנה לבגרות כדאי לעשות לפי מבחנים משנים קודמות. כדאי להתארגן 2 -4 תלמידים יחד וכך להוזיל את עלות השיעורים הפרטיים.
את הלימוד הנוסף מעבר לשיעורים בכיתה כדאי להתחיל חודשיים לפני הבגרות. ולקחת בהתחלה שיעור אחד בשבוע ולקראת המבחן לתגבר את מספר השיעורים.
אשרות נוספת של תגבור הלימודים בהיסטוריה היא באתר האינטרנט של משרד החינוך. אמנם זו אפשרות זולה, אבל אם אין מוטיבציה, הלימודים בצורה זו מועדים מראש לכישלון.
כאן באתר תוכלו למצוא מורים פרטיים לכל מקצוע. מורים מוסמכים, מרצים באוניברסיטה וסטודנטים בכל אזור בארץ.

 
 
 
מאמרים וכתבות על חינוך, לימודים, שיעורים פרטיים ועוד
 
שיעורים פרטיים
יש ילדים שצריכים שעורים פרטיים כדי לעמוד בקצב הלימודים. רובם צריכים שיעורים פרטיים רק במקצוע אחד או שניים. בדרך כלל בחשבון ואנגלית. יש ילדים שצריכים מורה פרטי שיעזור להם לאורך כל השנה להתמודד עם שיעורי הבית. קשה להם להתארגן לבד ולהכין לבד את כל המטלות. כיום, ברוב המשפחות שני ההורים עובדים שעות ארוכות. הילדים צריכים להיות בעלי משמעת עצמית גבוהה כדי להכין את השיעורים. לא מספיק שאבא או אמא מתקשרים ושואלים: "האם הכנת שיעורים?", הם צריכים מבוגר שיעזור להם מקרוב. הרבה פעמים אם תשאלו ילד ממוצע ציונים בכיתה ג', מה הנושא שלמד היום במולדת, הוא ידע לספר בע"פ בצורה טובה למדיי.. אבל כשהוא יצטרך לכתוב על כך הוא ילך לאיבוד.

יש תלמידים שצריכים שיעורים פרטיים בעיקר לפני מבחנים. אבל בדרך כלל שניים שלושה שיעורים פרטיים לא יעשו את העבודה. ברוב המקרים הילדים זקוקים לפחות לשיעור פרטי אחד בשבוע במקצוע שבו הם מתקשים לאורך כל השנה. הצורך במורה פרטי לפני מבחנים בלבד, אופיינית בדרך כלל לתלמידי ביה"ס התיכון לפני הבגרויות. וגם כאן לתלמידים טובים בדרך כלל.

מאחר שמורה פרטי זאת הוצאה נכבדת, שמכבידה על תקציב המשפחה, יש אפשרות לצרף 2 – 3 תלמידים יחד באותו מקצוע. מורים פרטיים ותיקים ומנוסים יודעים איך לצרף תלמידים בצורה כזו שלא ייווצר פער בין הילדים.  דווקא הלימוד בקבוצה קטנה, ולא לבד, יוצר אוירה טובה וחוויית לימוד טובה. הדבר מומלץ בעיקר במקצועות האנגלית והחשבון בכיתות הנמוכות. הלימוד בקבוצה מאפשר גם קצת "כיף" שקשור למקצוע, כמו לימוד שיר באנגלית או לשחק משחקי חשבון.

יותר ויותר הורים נותנים ילדיהם שיעורים פרטיים. הדבר נפוץ בעיקר באזורים מבוססים. אולם גם במשפחות פחות מבוססות המודעות לחשיבות השיעורים הפרטיים עלתה ורבים משתדלים כיום לתת שיעור פרטי לילד לפחות פעם בשבוע.
המחירים נעים בין 60 שח' ל- 90 שח' לשיעור בביה"ס היסודי  ועד 150 שח לשיעור בכיתות יא' יב'.
המחיר תלוי במורה, עד כמה הוא מבוקש בשוק המורים הפרטיים, בותק שלו ובמקצוע שהוא מלמד כמו כן האם השיעור נמשך 45 דק' או שעה.

שיעור פרטי אצל מורה מנוסה בעלת תואר יהיה יקר יותר מאשר המחיר שתשלמו לסטודנט. ההורים בהתייעצות עם ביה"ס צריכים להחליט איזה מורה ילדם צריך. אם הילד או הילדה צריכים רק חיזוק בחשבון בהחלט מספיק מורה פרטי שהוא סטודנט. אם לילד יש בעיה של חוסר מוטיבציה והוא צריך מישהו שיפקח עליו שיכין שיעורים גם כאן סטודנט/ית או מורה מתחילה יספיקו. צריך לקחת בחשבון שהילדים חיים כיום בסביבה מרובת גירויים. יש מחשב, טלביזיה, פלייסטיישן, אייפוד ועוד שקורצים יותר ממחברת ועט והילדים צריכים המון מוטיבציה כדי להשאיר את כל זה בצד ולשבת להכין שיעורים.
בדרך כלל רצוי שהמורה הפרטי יגיע לבית התלמיד. אבל ישנם מקרים שהילד עצמו יעדיף ללכת אל המורה. אתם ההורים תקבעו על פי גילו של הילד והמרחק שהילד צריך לעבור מה עדיף. אם השיעורים הפרטיים נערכים מספר פעמים בשבוע ולכם אין אפשרות להתחייב להסיע את ילדיכם, רצוי שהשיעור יתקיים בבית התלמיד.
ילדים בעלי בעיות לימודיות עמוקות זקוקים למורים פרטיים מנוסים שיעזרו להם להתגבר על הבעיות ויצעידו אותם לעבר ההצלחה.




תגובות הגולשים

נכתב ע"י מריה בתאריך 05 Mar 2010 03:40 am
wassat
אני לא מסכים עם כל הדברים שנכתבו כאן.
לימודים הם דבר הכי חושב ר לחלק מההורים. מי שיש לו כסף לא תמיד רוצה שילדים ילמדו. הואים עם כסף אין להם זמן תמיד לטפל בילדים שלהם.


נכתב ע"י מורה בתאריך 08 Mar 2011 03:25 pm
אצלי בבית הספר התלמידים לא מצליחים ללמוד כלום. מי שיש לו כסף לוקח מורה פרטי.
מי שאין לו כסף נשאר מטומטם...


שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image