חיפוש מורים פרטיים

 

תלמידים והורים, מחפשים מורה פרטי ?

מורה, מעוניין ללמד שיעורים פרטיים ?

לימודים חשובים לכם? לא צריך להמתין שמצב הלימודים ידרדר. לא מצאתם מודעה של מורים פרטיים מתאימים? הנכם מוזמנים לרשום מודעה חינם על חיפוש מורה פרטי.

מחפשים עבודה? מורים פרטיים מוזמנים לרשום מודעה חינם תוך ציון מקצועות הלימוד בהם מתמחים, אזורים בארץ בהם יכולים ללמד, המלצות ועוד פרטים נוספים.

 
בגרות באנגלית

לימודים לקראת הבגרות באנגלית הם בעלי חשיבות עליונה. ללא אנגלית עם ציון טוב ומעלה לא תוכלו להתקבל ללימודים בהמשך. בבית הספר הלימודים מתקיימים בכיתות גדולות שבהן לומדים יחד תלמידים ברמות שונות.
כדי להצליח בבגרות צריך ללמוד בקבוצה קטנה של לא יותר מ- 5 תלמידים בעלי רמה פחות או יותר אחידה. רצוי שהלימוד יעשה על ידי מורה שאוהב ללמד, בעל שליטה מוחלטת בשפה ורצוי שהאנגלית תהיה שפת אם שלו. חשוב ביותר שבמהלך השיעורים לא תאמר אף מילה בעברית, גם לא ההסברים והפרושים. חשוב שהתלמיד יחפש בעצמו את הפרוש במילון כדי שמיומנות זו תהפוך אצלו לטבע שני. לימוד שפה בדרך חווייתית גם הוא חשוב למשל דרך שירים ושיחה בנושאים שמעניינים את הנוער. בשיעור פרטי יקבל התלמיד את הכלים להתמודדות עם טקסטים שונים ואת יסודות הדקדוק החשובים כל כך להצלחה.

 

 
 

 
בגרות בהיסטוריה

לימודים בתחום ההיסטוריה יכולים להיות מעניינים ביותר, צריך מורה עם אהבת המקצוע ויכולת סיפורית מעולה. אם אתה תלמיד תיכון שהיסטוריה ממש לא מעניינת אותו אבל אתה צריך ללמוד לבגרות, רצוי שתמצא מורה עם המיומנויות הנ"ל.
את ההכנה לבגרות כדאי לעשות לפי מבחנים משנים קודמות. כדאי להתארגן 2 -4 תלמידים יחד וכך להוזיל את עלות השיעורים הפרטיים.
את הלימוד הנוסף מעבר לשיעורים בכיתה כדאי להתחיל חודשיים לפני הבגרות. ולקחת בהתחלה שיעור אחד בשבוע ולקראת המבחן לתגבר את מספר השיעורים.
אשרות נוספת של תגבור הלימודים בהיסטוריה היא באתר האינטרנט של משרד החינוך. אמנם זו אפשרות זולה, אבל אם אין מוטיבציה, הלימודים בצורה זו מועדים מראש לכישלון.
כאן באתר תוכלו למצוא מורים פרטיים לכל מקצוע. מורים מוסמכים, מרצים באוניברסיטה וסטודנטים בכל אזור בארץ.

 
 
 
מאמרים וכתבות על חינוך, לימודים, שיעורים פרטיים ועוד
 
יתרונות הלימודים עם מורה פרטי
שיעור פרטי עם מורה מנוסה שווה ל- 10 שעות לימוד בבית הספר. כמובן שצריכה להיות "כימיה" בין המורה לתלמיד. חשוב שבשיעורים הראשונים אחד ההורים יהיה נוכח בבית בעת השיעור ויראה את הגישה של המורה ואיך הילד מגיב. חשוב שתשאלו את בנכם או בתכם בתום שניים שלושה שיעורים איך הם מרגישים עם המורה. לחיבור בין הילד למורה הפרטית יש חשיבות עליונה בהצלחת תהליך הלמידה. לא פעם הילדים לומדים טוב "בשביל המורה". שאהובה עליהם.

מורה פרטי, שבא לביתו של התלמיד, יושב איתו ומדבר עם הילד או הילדה גם מעבר לחומר הלימוד, מוסיף לילד הרגשה טובה וביטחון עצמי שאיתם הוא מגיע לבית הספר.
התוצאה –  תלמיד רגוע, שמשתתף בשיעורים ולא נשאר לו זמן להפריע.
שיעור פרטי מקדם את הילד לפי הקצב שלו ולפי צרכיו. אם יש צורך להתעכב עוד קצת על נושא מסוים אין בעיה. מורה פרטית מנוסה תדע בדיוק לאבחן את הצרכים והתלמיד יוכל להגיד חופשי  "אני לא מבין" מבלי להתבייש בפני חבריו.

מורה פרטית מנוסה תדע להבחין אם הילד באמת הפנים את החומר. לפעמים הילדים אומרים "הבנתי" אבל רואים בעיניים שלהם, במבט האטום, שהם לא הבינו כלום. אם יש צורך מורה פרטית תפשט דברים. הדבר בולט במיוחד במתמטיקה. לפעמים שיטת לימוד אחת לא מתאימה ולא יעזרו אלף הסברים, הילד לא יבין. רק החלפת השיטה המחשה וסבלנות יעזרו. הבעיה ניכרת במיוחד כשמגיעים ללימוד החילוק והשברים.

שיעורים פרטיים בתיכון חשובים במיוחד במקצועות הריאלים. ברגע שמתגלים הקשיים הראשונים בכימיה, פיסיקה וכמובן במתמטיקה, רצוי לקחת מורה פרטי. לפעמים כמה חודשים של לימוד עם מורה פרטי יחסלו את הפער ואי ההבנה. המתנה ולחץ על התלמיד שישתדל יותר, לא יעזרו.
קרוב לוודאי שהוא כבר מאוד השתדל אבל הפער רק הולך וגדל.

מתנ"סים ומועדונים עירוניים – שם שי חוגים ואפשר לקבל עזרה בהכנת שיעורי הבית בקבוצות קטנות. הפעילות מתקיימת בדרך כלל כל יום בימים א' – ה' משעות הצהרים. יש ישובים שבהם התלמידים מגיעים למועדון ישר מביה"ס ומקבלים במועדון ארוחת צהרים חמה. המחירים במועדונים הם זולים בהרבה משיעור פרטי בבית. התשלום הוא בדרך כלל סמלי.  במתנסים ובמועדוני הרשויות המקומיות מרכז / מרכזות את העזרה לתלמידים מורים מוסמכים ולידם עובדים סטודנטים. רבות מהסטודנטיות הן סטודנטיות להוראה. תגובות הגולשים


תגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image