חיפוש מורים פרטיים

 

תלמידים והורים, מחפשים מורה פרטי ?

מורה, מעוניין ללמד שיעורים פרטיים ?

לימודים חשובים לכם? לא צריך להמתין שמצב הלימודים ידרדר. לא מצאתם מודעה של מורים פרטיים מתאימים? הנכם מוזמנים לרשום מודעה חינם על חיפוש מורה פרטי.

מחפשים עבודה? מורים פרטיים מוזמנים לרשום מודעה חינם תוך ציון מקצועות הלימוד בהם מתמחים, אזורים בארץ בהם יכולים ללמד, המלצות ועוד פרטים נוספים.

 
גם הילדים הקטנים לומידם

ככל שהילד יותר צעיר כך המוח שלו יכול לספוג יותר מידע. מוחו של ילד צעיר הוא כמו ספוג. הוא סופג מידע באמצעות החושים. לכן כל פעילות חושית תוסיף לזאטוט חוויה שתעשיר אותו.
חוגים בתחומי הספורט או חוג אנגלית, ציור או בישול כל אחד מהם יעשיר את הילד באוצר מילים ובמושגי יסוד.. לימודים בכל תחום שבו הילד סופג מידע חדש ושמחייב אותו להקשבה יקדם אותו.
חוגים לפעוטות נערכים במתנסים וגם ע"י מורים פרטיים בקבוצות קטנות. אם ילדכם מגלה כשרון בולט למוסיקה אפשר להתחיל בלימוד מוסיקה כבר בגיל 4. אבל צריך לעשות זאת בזהירות ועם מורה מיומן בהוראת המוסיקה לגיל הרך.
אחד החוגים שמעניקים את החוויה החושית והמלמדת הוא חוג סיפורים. בשעת סיפור הוא לומד ע"י האזנה וע"י משחק, אוצר מילים, מושגים, אהבה למילה הכתובה ואותיות. בדרך של המחזת הסיפורים הילדים מפתחים מיומנויות רבות נוספות.

 

 
 

 
שיעורים פרטיים באנגלית

אצל מורים לאנגלית רצוי שהאנגלית תהיה שפת אם. ובכל זאת גם כאלה שלמדו את המקצוע ואינם דוברים אנגלית מלידה יכולים להיות מורים מצוינים. חשוב שמורה לאנגלית תשתדל לתת גם את ההסברים באנגלית. בעת הצורך תשתמש בפנטומימה או תמונות לצורך הסברים. העיקר שלא תדבר עם התלמידים עברית. גם הערות כמו "שב בבקשה" או "שקט!" רצוי מאוד שיאמרו באנגלית. יש מורות שלא מרשות לתלמידים בחטיבה ובתיכון לפנות אליהן בעברית, רק מילים בודדות שהם ממש לא מכירים הן מרשות לומר בעברית.
מורה לאנגלית שמלמדת שירים פופולאריים ודרך מילות השיר מלמדות דקדוק מצליחות להדיר את השפה בצורה הטובה ביותר.

 

 

לימודים - מורים פרטים - שיעורים פרטיים 
לימודים ופעילות לגיל הרך
 
מכינה לכיתה א' בקבוצות קטנות
מורה מוסמכת בכירה , בעלת תואר ראשון החינוך , מכינה לכיתה א' בקבוצות קטנות עד 5 ילדים, תוך שימת דגש על למידה חיובית ופיתוח דימוי עצמי חיובי ואמונה במסוגלות . הכרת האותיות בדרכים חוויתיות , פיתוח והעשרת אוצר המילים...