חיפוש מורים פרטיים

 

תלמידים והורים, מחפשים מורה פרטי ?

מורה, מעוניין ללמד שיעורים פרטיים ?

לימודים חשובים לכם? לא צריך להמתין שמצב הלימודים ידרדר. לא מצאתם מודעה של מורים פרטיים מתאימים? הנכם מוזמנים לרשום מודעה חינם על חיפוש מורה פרטי.

מחפשים עבודה? מורים פרטיים מוזמנים לרשום מודעה חינם תוך ציון מקצועות הלימוד בהם מתמחים, אזורים בארץ בהם יכולים ללמד, המלצות ועוד פרטים נוספים.

 
שיעורים פרטיים ביולוגיה

ביולוגיה היא עדיין מקצוע לימודים חשוב ובהרבה בתי ספר תיכוניים ,תלמידים רבים בוחרים בגרות ביולוגיה  בין מבחני בגרות לבחירה.
במקצוע הביולוגיה חשוב לשים לב לציוני התלמיד/ה כבר אחרי השליש הראשון. אם הציון אינו מניח את הדעת, כדאי מאוד להתחיל ולחפש מורה פרטי. בביולוגיה כדאי לקחת שיעור שבועי קבוע ולקראת מבחנים לקחת שניים שלושה שיעורים בצמוד למבחן. לפני הבגרות כדאי לעבוד לפי מבחנים מהשנים שעברו ולפי החומר שנקבע ע"י משרד החינוך לבגרות של אותה שנה.

 

 
 

 
שיעורים פרטיים במתמטיקה

מורים שלמדו מתמטיקה או שהתמחו בהוראת המתמטיקה במשך שנות ההוראה. בבית הספר היסודי המורים בכיתות הנמוכות עוברים השתלמויות מיוחדות למקצוע, בנוסף ללימודי ההוראה ולעבודת ההוראה. לאורך כל שנות עבודתם הם ממשיכים לקבל השתלמויות וכלים נוספים להטמעת החשבון הבסיסי.
מחטיבת הביניים ומעלה על המורים להיות בעלי תואר במתמטיקה ובהוראה כדי להיות כשירים ללמד מתמטיקה. הבעיה הקיימת היום בהוראת המתמטיקה היא הצורך להטמיע בתלמידים את ההבנה שבלי מתמטיקה אי אפשר להסתדר בחיים.
מתמטיקה זו שפה. היא נוצרה מתוך קורח חיים בסיסי.
כאשר האדם הקדמון למד לצוד חיות הוא היה צריך להכין חיצים. הוא היה צריך לקבוע את אורך וכובד החץ את גודל הקשת וכו'. אם החץ יהיה גדול מידי לציד ארנבות הרי שהוא ירטש את הארנבת, הפרווה שלה לא תהיה ראויה לשימוש וגם הרבה בשר לא יישאר. אם החץ יהיה קטן מידי אי אפשר יהיה לצוד בו דוב. אז איך קבעו איזה חץ להכין? בעזרת מתמטיקה.

 

 

לימודים - מורים פרטים - שיעורים פרטיים 
שיעורים פרטיים ביולוגיה
 
אקדמאית מנוסה בשיעורי עזר
אקדמאית מנוסה במתן שיעורי עזר והכנה לבגרויות במקצועות: אנגלית, לשון, היסטוריה, ביולוגיה, ביוטכנולוגיה, כתיבה מדעית ועזרה בכתיבת עבודות שונותמחפשת משרה חלקית להדרכות ושיעורים פרטיים
אני סטודנטית לרפואה בשנתה האחרונה, מתגוררת באשקלון ומחפשת משרה חלקית להדרכות ושיעורים פרטיים במקצועות הבאים: אנגלית לכל הגילאים והרמות, כימיה לתלמידי חטיבה/תיכון...שיעורים פרטיים מסטודנטית לרפואה!
שיעורים פרטיים מסטודנטית לרפואה! מתמטיקה, אנגלית, פיזיקה- שיעורים פרטיים לבגרויות, חטיבה ויסודי תנ"ך, היסטוריה, ספרות, ביולוגיה- לבגרות...שיעורים פרטיים בכימיה
אני סטודנט לביולוגיה ומדעי המחשב, בוגר 5 יחידות כימיה בתיכון, מעביר שיעורים בכימיה לכל הרמות, מחטיבות ועד הכנה לבגרות. השיעורים מתקיימים בביתי...תומר: נסיון עשיר בהוראה פרטית
בעל תואר ראשון לכימיה וביולוגיה מאוניברסיטת תל אביב. נסיון עשיר בהוראה פרטית ומול קבוצות. לימוד החומר נעשה בצורה מסודרת והדרגתית. מכין לבגרויות, מבחנים ושיעורי בית לכל הגילאיםמלמדת את כל המקצועות עד כיתה ט'
סטודנטית לתואר ראשון בהנדסה ביו רפואית. מלמדת את כל המקצועות עד כיתה ט' בעיקר מתמטיקה, אנגלית, ביולוגיה וכימיה. מקצועית עם ניסיון. שיעורים פרטיים בבית התלמיד.מורה בעלת נסיון רב בעבודה עם ילדים נוער ומבוגרים
מורה בעלת נסיון רב בעבודה עם ילדים נוער ומבוגרים. חייכנית ומאמינה שניתן ללמוד בהנאה. נותנת שיעורים בביתי או בבית התלמיד. ניתן לבנות תוכנית עבודה שנתית.