חיפוש מורים פרטיים

 

תלמידים והורים, מחפשים מורה פרטי ?

מורה, מעוניין ללמד שיעורים פרטיים ?

לימודים חשובים לכם? לא צריך להמתין שמצב הלימודים ידרדר. לא מצאתם מודעה של מורים פרטיים מתאימים? הנכם מוזמנים לרשום מודעה חינם על חיפוש מורה פרטי.

מחפשים עבודה? מורים פרטיים מוזמנים לרשום מודעה חינם תוך ציון מקצועות הלימוד בהם מתמחים, אזורים בארץ בהם יכולים ללמד, המלצות ועוד פרטים נוספים.

 
שיעורים פרטיים ללקויי למידה

בנושא של לקויי למידה והוראה מתקנת אסור לעשות פשרות. המורה חייבת להיות בעלת תואר, מוסמכת להוראת לקויי למידה וכן של אסטרטגיות למידה. חשוב שהילד יהיה מאובחן ע"י פסיכולוג מומחה כדי לבדוק מה סוג הליקויים שמהם הוא סובל.
אתם ההורים, צריכים להיות הראשונים להבחין ולקבל את העובדה שלילד שלכם יש בעיה. כבר בגיל 4 אם הילד מסרב לצייר, לא אוהב לשחק בקוביות קטנות, לא מצליח להשחיל טבעות לפי סדר יורד וזאת למרות שהיכולת המילולית שלו טובה, דעו, לילד שלכם יש בעיה ואתם יכולים לקחת את הילד למומחה שיאבחן אותה ולהתחיל בטיפול. בדרך כלל ההורים מגיעים למסקנה שלילדם יש בעיה באמצע כיתה א'. הילד לא מצליח ללמוד לקרוא ולכתוב והם שואלים את עצמם איך זה יכול להיות. הילד התחיל ללכת בזמן, הוא למד לדבר מוקדם, יש לו זיכרון מצוין. איך זה יכול להיות שהוא לא מצליח ללמוד קריאה וכתיבה? אם אתם מוכנים להכיר בבעיה עשיתם צעד גדול לקראת פתרון. הרבה פעמים הילדים הדיסלקטים מבריקים וחכמים אפילו מעל לממוצע. הם מצליחים להערים על המורה וזו לא מבחינה בבעיה. רק בבית הוא מוציא אתכם מדעתכם עד שהוא מכין שיעורים. אתם עוזרים לו, גוזרים בשבילו, כי הוא לא מסוגל. הוא בוכה לעיתים קרובות ואתם פשוט מרחמים עליו, ובצדק! הילד סובל. במקרים רבים הסבל הוא פיזי ממש. יש לילדים בעיה של ישיבה על כיסא קשה. הם מעדיפים להכין שיעורים בשכיבה על הרצפה או על כורסא נוחה. הוא משתדל להבין את המתרחש בכיתה, הוא קולט הכל, את הקולות והרחשים שבתוך הכיתה והקולות שבאים מבחוץ הכל נקלט במוחו העירני, אבל לא הכל נשאר. חלק מהמידע שנעלם הוא גם חלק מחומר הלימודים.
לכן חשוב לדאוג שבזמן שיעור עם מורה פרטית יהיה שקט מסביב שהחדר או הפינה שבה הוא יושב עם המורה, יהיה מסודר בסדר מופתי. סדר מסביב עוזר לשמור על סדר ורוגע בראש.

 

 
 

 
שיעורים פרטיים באנגלית

אצל מורים לאנגלית רצוי שהאנגלית תהיה שפת אם. ובכל זאת גם כאלה שלמדו את המקצוע ואינם דוברים אנגלית מלידה יכולים להיות מורים מצוינים. חשוב שמורה לאנגלית תשתדל לתת גם את ההסברים באנגלית. בעת הצורך תשתמש בפנטומימה או תמונות לצורך הסברים. העיקר שלא תדבר עם התלמידים עברית. גם הערות כמו "שב בבקשה" או "שקט!" רצוי מאוד שיאמרו באנגלית. יש מורות שלא מרשות לתלמידים בחטיבה ובתיכון לפנות אליהן בעברית, רק מילים בודדות שהם ממש לא מכירים הן מרשות לומר בעברית.
מורה לאנגלית שמלמדת שירים פופולאריים ודרך מילות השיר מלמדות דקדוק מצליחות להדיר את השפה בצורה הטובה ביותר.

 

 

לימודים - מורים פרטים - שיעורים פרטיים 
מורים פרטיים ליקויי למידה והוראה מתקנת
 
מורה להוראה מתקנת ואסטרטגיות למידה
מומחית להוראה מתקנת גילאי יסודי וחטיבה והנחלת השפה העברית
לשון לבגרויות


מעבירה שיעורים פרטיים באזור העמקים 


שם: אורה מאירוביץ

טל: 0522359709

מייל: merovich@017.net.il


תגובות הגולשים

שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 

 

 

 
 
 

 
 
 
 

 

כל הזכויות שמורות לאתר "לימודים" © 2009