חיפוש מורים פרטיים

 

תלמידים והורים, מחפשים מורה פרטי ?

מורה, מעוניין ללמד שיעורים פרטיים ?

לימודים חשובים לכם? לא צריך להמתין שמצב הלימודים ידרדר. לא מצאתם מודעה של מורים פרטיים מתאימים? הנכם מוזמנים לרשום מודעה חינם על חיפוש מורה פרטי.

מחפשים עבודה? מורים פרטיים מוזמנים לרשום מודעה חינם תוך ציון מקצועות הלימוד בהם מתמחים, אזורים בארץ בהם יכולים ללמד, המלצות ועוד פרטים נוספים.

 
מקצועות טכנולוגיים

לימודים הטכנולוגית מאפשרת לתלמידים להבין היטב מושגים ותהליכים טכנולוגיים חשובים. המורים לטכנולוגיה צריכים לדעת להעריך את ההבנה של התלמידים ביחס לעולם העתיד ולסייע לשפר הבנתם באמצעות חוויות חדשות וגם מוחשיות. לימודים הטכנולוגיה דורשים מהמורים להיות צד אחד קדימה מהילדים. חשיבותו של החינוך הטכנולוגי כולל היבטים השונים: התעשייתי, הביטחוני והכלכלי וחברתי. החינוך הטכנולוגי בישראל משלב טכנולוגיות מתקדמות עם מדעים מדויקים ותִקשוב. סביבת הלמידה כוללות התנסות ופרויקט סיום. ההנחה בחינוך הטכנולוגי- מדעי, זה שכל בוגר מערכת חינוך אמור להשתלב בעולם ספוג טכנולוגיה ותִקשוב.

 

 
 

 
מי צריך שיעורים פרטיים

יש ילדים שצריכים שעורים פרטיים כדי לעמוד בקצב הלימודים. רובם צריכים שיעורים פרטיים רק במקצוע אחד או שניים. בדרך כלל בחשבון ואנגלית. יש ילדים שצריכים מורה פרטי שיעזור להם לאורך כל השנה להתמודד עם שיעורי הבית. קשה להם להתארגן לבד ולהכין לבד את כל המטלות. כיום, ברוב המשפחות שני ההורים עובדים שעות ארוכות. הילדים צריכים להיות בעלי משמעת עצמית גבוהה כדי להכין את השיעורים. לא מספיק שאבא או אמא מתקשרים ושואלים: "האם הכנת שיעורים?", הם צריכים מבוגר שיעזור להם מקרוב. הרבה פעמים אם תשאלו ילד ממוצע ציונים בכיתה ג', מה הנושא שלמד היום במולדת, הוא ידע לספר בע"פ בצורה טובה למדיי.. אבל כשהוא יצטרך לכתוב על כך הוא ילך לאיבוד.
יש תלמידים שצריכים שיעורים פרטיים בעיקר לפני מבחנים. אבל בדרך כלל שניים שלושה שיעורים פרטיים לא יעשו את העבודה. ברוב המקרים הילדים זקוקים לפחות לשיעור פרטי אחד בשבוע במקצוע שבו הם מתקשים לאורך כל השנה. הצורך במורה פרטי לפני מבחנים בלבד, אופיינית בדרך כלל לתלמידי ביה"ס התיכון לפני הבגרויות. וגם כאן לתלמידים טובים בדרך כלל.

 

 

לימודים - מורים פרטים - שיעורים פרטיים 
 
מורים פרטיים לטכנולוגיה
 
שיעורים פרטים ב AUTOCAD SKETCHUP
שיעורים פרטים ב  AUTOCAD SKETCHUP
 מלדת סירטוט ותלת מימדמורה פרטי למתמטיקה לתלמידים וסטודנטים
שמי דן, סטודנט לתואר שני בהנדסה ומורה פרטי מנוסה, מלמד תלמידי חטיבה תיכון, תלמידי מכינה וסטודנטים את מקצועות הפיזיקה, מתמטיקה ומקצועות ההנדסה בדגש על הנדסת מכונות. השיעורים נערכים בביתי או בבית התלמיד...מעביר שיעורים פרטיים במקצועות המדעים המדוייקים
מורה עם ניסיון עשיר בתחום מעביר שיעורים פרטיים במקצועות המדעים המדוייקים מתמטיקה פיסיקה, אנגלית סטטיסטיקה, הסתברות, מיקרו/מאקרו כלכלה, מימון בכל הגילאים ובכל הרמות הכנה לבגרויות. התחייבות לתוצאות!מורה עם ניסיון עשיר בתחום מעביר שיעורים פרטיים
מורה עם ניסיון עשיר בתחום מעביר שיעורים פרטיים במקצועות המדעים המדוייקים מתמטיקה פיסיקה,אנגלית סטטיסטיקה,הסתברות,מיקרו/מאקרו כלכלה,יישומי המחשב, מימון בכל הגילאים ובכל הרמות הכנה לבגרויות. התחייבות לתוצאות! 

 

 

 
 
 

 

 
 
 

 

כל הזכויות שמורות לאתר "לימודים" © 2009