חיפוש מורים פרטיים

 
שיעורים פרטיים

רוב מורי ישראל משקיעים את נשמתם בחינוך אך מקבלים יחס מזלזל, גם מהמדינה שלא דואגת לתנאים פיזיים אלמנטאריים למורים כמו חדר מורים מרווח, מקום אחסון לספרים ועזרי לימוד או פינה שקטה לשיחה עם תלמידים. האם יש עוד סקטור ציבורי במדינה שממן לעצמו את הקפה?
גם חלק מהורי התלמידים מזלזלים במערכת החינוך ורואים בה בראש וראשונה מקום לאחסן בו את הילדים. הם מצפים מהמורים שיציבו לילדיהם את הגבולות שהם לא מצליחים ולא מסוגלים להציב ושהמורים יחנכו את הילדים שהם לא הצליחו לחנך. החינוך מתחיל מהבית כבר מגיל אפס.
הורים שמתקשרים או שולחים מסרונים לילדיהם בשעה שהם יודעים שיש שיעור מלמדים את הילד שהכול מותר ובכך מוחקים את סמכות המורה. כשהילד רואה שהוריו לא שומרים על כללי הניקיון ברשות הרבים ואינם מצייתים לכללי הבטיחות וחוקי התנועה, אי אפשר לצפות ממנו להתנהג אחרת בבית הספר.
המורים בישראל מקבלים שכר רעב. בסקר שנערך לאחרונה, נמצא שחלק גדול מהאוכלוסייה הענייה במדינה הם אנשים עובדים ו- 23% מהעובדים העניים הם מורים. בעיקר מורות שהן אמהות חד הוריות ובתים ששני בני הזוג הם עובדי מערכת החינוך. מי שרוצה לצאת ממעגל העוני חייב לקחת על עצמו משרה נוספת. מה עושה מורה שצריכה להגדיל את הכנסתה? נותנת שיעורים פרטיים.

 

 
 

 
מחיר שיעורים פרטיים

שיעור פרטי אצל מורה מנוסה בעלת תואר יהיה יקר יותר מאשר המחיר שתשלמו לסטודנט. ההורים בהתייעצות עם ביה"ס צריכים להחליט איזה מורה ילדם צריך. אם הילד או הילדה צריכים רק חיזוק בחשבון בהחלט מספיק מורה פרטי שהוא סטודנט. אם לילד יש בעיה של חוסר מוטיבציה והוא צריך מישהו שיפקח עליו שיכין שיעורים גם כאן סטודנט/ית או מורה מתחילה יספיקו. צריך לקחת בחשבון שהילדים חיים כיום בסביבה מרובת גירויים. יש מחשב, טלביזיה, פלייסטיישן, אייפוד ועוד שקורצים יותר ממחברת ועט והילדים צריכים המון מוטיבציה כדי להשאיר את כל זה בצד ולשבת להכין שיעורים.
בדרך כלל רצוי שהמורה הפרטי יגיע לבית התלמיד. אבל ישנם מקרים שהילד עצמו יעדיף ללכת אל המורה. אתם ההורים תקבעו על פי גילו של הילד והמרחק שהילד צריך לעבור מה עדיף. אם השיעורים הפרטיים נערכים מספר פעמים בשבוע ולכם אין אפשרות להתחייב להסיע את ילדיכם, רצוי שהשיעור יתקיים בבית התלמיד.

 
רישום מודעה חדשה חינם - מורה פרטי מחפש עבודה

הוספת מודעה חינם עבור מורים פרטיים שמחפשים עבודה.
מחפשים עבודה? הינכם מוזמנים להוסיף חינם מודעה על מתן שיעורים פרטיים.

 

 

פרסום בתשלום
קיימת אופציה לפרסום בתשלום החל מ-25 ש"ח לחודש.
הפרסום בתשלום מעניק יתרונות אשר יכולים לחשוף אותך ולהביא לך תלמידים חדשים.
אין ספק שהשקעת כסף בפרסום מצליחה הרבה יותר טוב מאשר פרסום חינם. בסופו של דבר התוצאה תלויה בכמה כסף תשקיע.

 

לפרטים נוספים על פרסום בתשלום נא ללחוץ כאן

 
 

פרסום חינם
אין הגבלת מילים בכתיבת המודעה. מומלץ לכתוב כמה שיותר ולפרט את ההשכלה והניסיון שלכם. לא לשכוח לציין את האזור בו הינכם יכולים להעביר שיעורים פרטיים.

יש לדעת שאם תרשמו במודעה לדוגמה : "יוסי מורה מתמטיקה מהוד השרון" , כאשר מישהו יחפש מורה למתמטיקה בעיר זו ימצא גם את המודעה שלך. עקב זאת מומלץ לנסח מודעה כמה שיותר שיווקית ומעניינת גם עבור הגולשים וגם עבור מנוע חיפשו של גוגל.

חובה למלא את כל השדות. אי מילוי כל השדות כראוי לא יאפשר הכנסת המידע לפורטל.
הטקסט לפרסום חייב להיות מקורי - אסור שהטקסט יופיע באתרים נוספים.

מודעתך לא תופיע מיד באתר והיא תתווסף לפורטל רק לאחר בדיקה מקיפה של האחראי על האתר (האישור נתון לשיקול המערכת בלבד).

 
 

 

שיעורים פרטיים ב:
מורים פרטיים לאנגלית
שיעורים פרטיים חשבון
מורים פרטיים לטכנולוגיה
שיעורים פרטיים בכימיה
מורים פרטיים ליקויי למידה
מורים פרטיים ללשון
שיעורים פרטיים במדעים
מורים פרטיים למוזיקה
שיעורים פרטיים במחשבים
מורים פרטיים למתמטיקה
מורים פרטיים ספרות
שיעורים פרטיים בפיסיקה
עזרה בשיעורי בית
לימודי שפות
לימודים שונים
חוגים
שיעורים פרטיים לסטודנטים
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
מורה פרטי להיסטוריה
שיעורים פרטיים ביולוגיה
מורים פרטיים גיאוגרפיה
גיל הרך
הכנה לכיתה א' 
 

 
 
 
 

 

כל הזכויות שמורות לאתר "לימודים" © 2009

drupal statistics