חיפוש מורים פרטיים

 
שיעורים פרטיים

יש ילדים שצריכים שעורים פרטיים כדי לעמוד בקצב הלימודים. רובם צריכים שיעורים פרטיים רק במקצוע אחד או שניים. בדרך כלל בחשבון ואנגלית. יש ילדים שצריכים מורה פרטי שיעזור להם לאורך כל השנה להתמודד עם שיעורי הבית. קשה להם להתארגן לבד ולהכין לבד את כל המטלות. כיום, ברוב המשפחות שני ההורים עובדים שעות ארוכות. הילדים צריכים להיות בעלי משמעת עצמית גבוהה כדי להכין את השיעורים. לא מספיק שאבא או אמא מתקשרים ושואלים: "האם הכנת שיעורים?", הם צריכים מבוגר שיעזור להם מקרוב. הרבה פעמים אם תשאלו ילד ממוצע ציונים בכיתה ג', מה הנושא שלמד היום במולדת, הוא ידע לספר בע"פ בצורה טובה למדיי.. אבל כשהוא יצטרך לכתוב על כך הוא ילך לאיבוד.

 

 
 

 
מערכת החינוך בישראל

מצב מערכת החינוך במדינת ישראל במשבר. הדעה הרווחת שבעיית התקציב היא הגורם המרכזי למשבר. נכון, שיש מחסור בתקציבים ושכר המורה נמוך אך הגורם מספר אחת לתוצאות הנמוכות שמקבלים תלמידי ישראל במבחנים בינלאומיים היא חלוקה לא נכונה של התקציב הקיים והיחס של המערכת למורים ולתלמידים. בעיה נוספת וחמורה לא פחות היא יחס הורי התלמידים למערכת.
הבעיה המרכזית במערכת החינוך, הצפיפות ברוב הכיתות בארץ. המורה הטוב ביותר והסובלני ביותר לא יכול לתת יחס אישי לכל תלמיד ולעקוב באופן צמוד אחר התקדמות או נסיגה של תלמיד אם יש בכיתה 38 -40 תלמידים. בעיה נוספת האיסור לחלק את התלמידים לפי רמות בשיעורי אנגלית ומתמטיקה (שיטת ההקבצות). לכן התלמידים החלשים לא עומדים בקצב ואז נופלים עוד יותר, הדימוי העצמי שלהם נפגע ורמת האלימות עולה. מצד שני יש את התלמידים החזקים שפשוט משתעממים וגם הם מחפשים להם תעסוקות שונות ומשונות שגם הן נגררות לאלימות. הבעיה פחות בולטת בכיתות הנמוכות. שם גם הפערים קטנים יותר בהישגים.

 
רישום מודעה חדשה
באינטרנט קל מאוד להוסיף מודעה והעיקר הוא שהיא מודעה חינם. אין הגבלת מילים בכתיבת המודעה ומומלץ לכתוב כמה שיותר ולפרט את כל הפרטים אשר יאפשרו לגולשים למצוא אותכם.

המלצה עבור אלה שמבנים פחות באינטרנט:
יש לדעת שאם תרשמו במודעה לדוגמה : "יוסי מורה מתמטיקה מהוד השרון" , כאשר מישהו יחפש מורה למתמטיקה בעיר זו ימצא גם את המודעה שלך. עקב זאת מומלץ לנסח מועדה כמה שיותר שיווקית ומעניינת גם עבור הגולשים וגם עמוד מנוע חיפשו של גוגל.


הינכם מוזמנים להוסיף חינם מודעה

 

לחץ כאן להוספת מודעה עבור הורים או תלמידים שמחפשים מורה פרטי 

לחץ כאן להוספת מודעה חינם עבור מורים פרטיים שמחפשים עבודה
 

שיעורים פרטיים ב:
מורים פרטיים לאנגלית
שיעורים פרטיים חשבון
מורים פרטיים לטכנולוגיה
שיעורים פרטיים בכימיה
מורים פרטיים ליקויי למידה
מורים פרטיים ללשון
שיעורים פרטיים במדעים
מורים פרטיים למוזיקה
שיעורים פרטיים במחשבים
מורים פרטיים למתמטיקה
מורים פרטיים ספרות
שיעורים פרטיים בפיסיקה
עזרה בשיעורי בית
לימודי שפות
לימודים שונים
חוגים
שיעורים פרטיים לסטודנטים
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
מורה פרטי להיסטוריה
שיעורים פרטיים ביולוגיה
מורים פרטיים גיאוגרפיה
גיל הרך
הכנה לכיתה א' 
 

 
 
 

drupal statistics