חיפוש מורים פרטיים

 

דרושים מורים

הוספת מודעה חינם

תלמידים והורים, מחפשים מורה פרטי ?

מורה, מעוניין ללמד שיעורים פרטיים ?

לימודים חשובים לכם? לא צריך להמתין שמצב הלימודים ידרדר. לא מצאתם מודעה של מורים פרטיים מתאימים? הנכם מוזמנים לרשום מודעה חינם על חיפוש מורה פרטי.

מחפשים עבודה? מורים פרטיים מוזמנים לרשום מודעה חינם תוך ציון מקצועות הלימוד בהם מתמחים, אזורים בארץ בהם יכולים ללמד, המלצות ועוד פרטים נוספים.

 
מי הם המורים הפרטיים?

נשאלת השאלה: מי הם המורים העוסקים במתן שיעורים פרטיים?
מורים מוסמכים מנוסים – מורים שרובם הם שרובם הם נשים. ברוב המקרים אלה מורים פרטיים שאוהבים את עבודתם ודווקא במתן שיעורים פרטיים הם יכולים לקבל את הסיפוק מהמקצוע. בביה"ס הם מתמודדים עם בעיות של אלימות, הפרעות חוזרות ונשנות, מספר גדול של תלמידים בכיתה ומספר רמות באותה כיתה. אחרי שהם פותרים חלק מהבעיות נותרות להם 20 דק' נטו ללמד. בשיעור פרטי הם מקדישים כל דקה לילד אחד ורואים תוצאות בזמן קצר יחסית.
סטודנטים – סטודנטים שנותנים שיעורים פרטיים כדי לשלם את שכר הלימוד והמחייה ואוהבים ילדים. בהרבה מקרים הם לימדו כבר בשנות התיכון. אבל גם אם לא, יש להם גישה וסבלנות. רוב הסטודנטים לא עוסקים במתן שיעורים פרטיים גם אם הם אובים ילדים. בדרך כלל במסגרת פר"ח הם מעדיפים לעבוד בקבוצות יותר גדולות ולהעביר שיעורי ספורט, מלאכה, טיולים ועוד פעילויות. פעילות שמצריכה ישיבה עם תלמיד אחד שכל האחריות של קידומו נופלת עליהם וכל כשלון של התלמיד מיד נזקף לחובתם אינה מושכת אותם. לשיעורים פרטיים מגיעים הטובים ביותר.
תלמידי תיכון – תלמידים שמצטיינים בלימודים וצריכים להרוויח את דמי הכיס שלהם. יש תלמידים טובים בעלי התנהגות טובה שהמורים ממליצים להם לעזור לתלמידים חלשים. כך הם צוברים ניסיון. בדרך כלל, התלמידים הטובים נחשפים להוראת תלמידים חלשים אחד על אחד, במסגרת מחויבות אישית בכיתה י'. והם ממשיכים בפעילות זו גם תמורת שכר בהמשך.

 

 
 
 

 
לימודים - רישום חינם

מורים Online – אלה מורים שעובדים בחברות שמספקות הדרכה אישית דרך האינטרנט. בדרך כלל התלמיד נרשם ולא משלם דבר עד שהוא נזקק לשירות. הוראה אינטראקטיבית נותנת לתלמיד בזמן אמת מענה חד פעמי או קבוע. בכל פעם שהוא נתקל בבעיה הוא נכנס לאתר ומקליד מה הבעיה שהוא נתקל בה ומורה שמתמחה במקצוע המבוקש פונה אליו Online (בטלפון ודרך האינטרנט). יחד הם פותרים את הבעיה או השאלה שהתעוררה. יחד הם יכולים להתכונן למבחן או להכין את שיעורי הבית תוך קבלת המחשה מידית על המרקע המחשב והסברים בדרך מהנה ושונה. התלמיד יכול להקליט את השיעור ולצפות בו שוב ושוב וגם לחזור למורה להבהרות נוספות.
לקראת הבגרויות מתקבצות קבוצות לימוד באינטרנט. השיעורים מאפשרים אינטראקציה בין המורה והתלמיד ובין התלמידים לבין עצמם. הם מקבלים אמצעי המחשה אינטראקטיביים, משתמשים במצגות ויכולים להקליט את השיעור ולחזור ולצפות בו עד להפנמת החומר והבנתו.
הכנה לפסיכומטרי – יש מכונים שמתמחים בנושא הכנה לפסיכומטרי. במכון התלמידים לומדים את החומר הנדרש ומקבלים טיפים כיצד להתמודד בהצלחה עם המבחן הפסיכומטרי שהם צריכים לעבור כדי להתקבל לאוניברסיטה. בעת ההרשמה והתשלום למכון הפסיכומטרי מקבל התלמיד ערכה ובה כל החומר שהוא צריך ללמוד כולל חוברת עם מבחנים משנים קודמות. כך יכול התלמיד להתכונן ולבחון את עצמו בבית.
שיעורים פרטיים לפסיכומטרי – יש חברות באינטרנט המספקות מורים פרטיים שילמדו את הסטודנטים לעתיד לפי הקצב שלהם. בלימוד לפסיכומטרי "אחד על אחד" תמצאו יתרונות שמכון שבו מלמדים קבוצות גדולות לא יכול לספק. במכון יש מספר שיעורים מוגדר מראש. עם מורה פרטי תמיד ניתנת האפשרות להוסיף שיעורים בעת הצורך. כמו כן יש אתרים הנותנים לסטודנט את האפשרות ללמוד לפסיכומטרי דרך האינטרנט. דרך האתר יקבל הסטודנט את החומר הנדרש, אמצעי המחשה ואפשרות לחזור ולראות את החומר ככל שנדרש, עד להצלחה.

 

 
 
 
 
מורים פרטיים לשירותכם
 
 
מורה פרטי מתמטיקה ואנגלית בחיפה
סטודנט לתואר שני במנהל עסקים, בוגר תואר ראשון במדע המדינה ולימודי אסיה בהצטיינות, מאורגן ורציני, מציע מתן שיעורים פרטיים בביתו במקצועות מתמטיקה ואנגלית. השיעורים כוללים עזרה בשיעורי בית, כתיבת עבודות, רכישת מיומנות למידה והעלאת הרמה המקצועית.
שיעור הכרות חינם

שם: אסף איל

טל: 0524290738

מייל: asafeyal@gmail.com


המלצות התלמידים:


תגובות הגולשים

נכתב ע"י Prince29Candace בתאריך 16 Aug 2011 12:32 pm
To gain high grades seems to be more simple now, because of the activity of the <a href="http://www.bestwritingservice.com">college research paper</a> service, which can complet premium classification essays to purchase. Hence this is nice.


שם:
אמייל:
smile wink wassat tongue laughing sad angry crying 


נא לכתוב את האותיות שבהמשך (הדבר נחוץ לאבטחת האתר)
Security Image


 

 

שיעורים פרטיים ב:
מורים פרטיים לאנגלית
שיעורים פרטיים חשבון
מורים פרטיים לטכנולוגיה
שיעורים פרטיים בכימיה
מורים פרטיים ליקויי למידה
מורים פרטיים ללשון
שיעורים פרטיים במדעים
מורים פרטיים למוזיקה
שיעורים פרטיים במחשבים
מורים פרטיים למתמטיקה
מורים פרטיים ספרות
שיעורים פרטיים בפיסיקה
עזרה בשיעורי בית
לימודי שפות
לימודים שונים
חוגים
שיעורים פרטיים לסטודנטים
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
מורה פרטי להיסטוריה
שיעורים פרטיים ביולוגיה
מורים פרטיים גיאוגרפיה
גיל הרך
הכנה לכיתה א' 

 

 
 
 
 

 
 
 
 

 

כל הזכויות שמורות לאתר "לימודים" © 2009

drupal statistics