חיפוש מורים פרטיים

 

דרושים מורים

הוספת מודעה חינם

תלמידים והורים, מחפשים מורה פרטי ?

מורה, מעוניין ללמד שיעורים פרטיים ?

לימודים חשובים לכם? לא צריך להמתין שמצב הלימודים ידרדר. לא מצאתם מודעה של מורים פרטיים מתאימים? הנכם מוזמנים לרשום מודעה חינם על חיפוש מורה פרטי.

מחפשים עבודה? מורים פרטיים מוזמנים לרשום מודעה חינם תוך ציון מקצועות הלימוד בהם מתמחים, אזורים בארץ בהם יכולים ללמד, המלצות ועוד פרטים נוספים.

 
שיעורים פרטיים

יש תלמידים שצריכים שיעורים פרטיים בעיקר לפני מבחנים. אבל בדרך כלל שניים שלושה שיעורים פרטיים לא יעשו את העבודה. ברוב המקרים הילדים זקוקים לפחות לשיעור פרטי אחד בשבוע במקצוע שבו הם מתקשים לאורך כל השנה. הצורך במורה פרטי לפני מבחנים בלבד, אופיינית בדרך כלל לתלמידי ביה"ס התיכון לפני הבגרויות. וגם כאן לתלמידים טובים בדרך כלל.
מאחר שמורה פרטי זאת הוצאה נכבדת, שמכבידה על תקציב המשפחה, יש אפשרות לצרף 2 – 3 תלמידים יחד באותו מקצוע. מורים פרטיים ותיקים ומנוסים יודעים איך לצרף תלמידים בצורה כזו שלא ייווצר פער בין הילדים. דווקא הלימוד בקבוצה קטנה, ולא לבד, יוצר אוירה טובה וחוויית לימוד טובה. הדבר מומלץ בעיקר במקצועות האנגלית והחשבון בכיתות הנמוכות. הלימוד בקבוצה מאפשר גם קצת "כיף" שקשור למקצוע...

 

 
 
 

 
גיוס מורים פרטיים

יש חברות המתמחות בגיוס מורים. המורים עוברים סינון קפדני, נבדקת ההצלחה שלהם מול הישגי התלמידים שהם לימדו. מורים שרוצים ללמד שיעורים פרטיים פנים אל פנים או להעביר שיעורים פרטיים און ליין שולחים קורות חיים, נשאלים שאלות וצריכים לעמוד בסטנדרטים מאוד גבוהים. בדרך כלל מורים בעלי ותק והצלחות בחברה בודקים את כשירותם של המועמדים החדשים. רק אם יש למורה החדש שכבר התקבל הצלחות והמלצות טובות מתלמידים יישאר במאגר המורים לאורך זמן. בעידן האינטרנט אף חברה לא יכולה להרשות לעצמה ביקורת גרועה שמגיעה לכל מתעניין במהירות

 
 

 

 
 
 
לימודים

מצב מערכת החינוך במדינת ישראל במשבר. הדעה הרווחת שבעיית התקציב היא הגורם המרכזי למשבר. נכון, שיש מחסור בתקציבים ושכר המורה נמוך אך הגורם מספר אחת לתוצאות הנמוכות שמקבלים תלמידי ישראל במבחנים בינלאומיים היא חלוקה לא נכונה של התקציב הקיים והיחס של המערכת למורים ולתלמידים. בעיה נוספת וחמורה לא פחות היא יחס הורי התלמידים למערכת.
הבעיה המרכזית במערכת החינוך, הצפיפות ברוב הכיתות בארץ. המורה הטוב ביותר והסובלני ביותר לא יכול לתת יחס אישי לכל תלמיד ולעקוב באופן צמוד אחר התקדמות או נסיגה של תלמיד אם יש בכיתה 38 -40 תלמידים. בעיה נוספת האיסור לחלק את התלמידים לפי רמות בשיעורי אנגלית ומתמטיקה (שיטת ההקבצות). לכן התלמידים החלשים לא עומדים בקצב ואז נופלים עוד יותר, הדימוי העצמי שלהם נפגע ורמת האלימות עולה. מצד שני יש את התלמידים החזקים שפשוט משתעממים וגם הם מחפשים להם תעסוקות שונות ומשונות שגם הן נגררות לאלימות. הבעיה פחות בולטת בכיתות הנמוכות. שם גם הפערים קטנים יותר בהישגים.

 

 

הבעיה מתחילה להיות דומיננטית מכיתה ה' ומעלה. בכיתות ה'. אחת הסיבות לירידה היא צמצום שעות ההוראה, ביטול שיעורי מלאכה, מוסיקה, ציור וצמצום שיעורי הספורט. מאחר שתקציב החינוך קוצץ ומספר שעות הלימוד קוצצו היה צריך לוותר על משהו. ברור שלא יוותרו על חשבון, עברית, אנגלית ותנ"ך. התוצאה שילד שלא מבריק במקצועות עיוניים, לא מוצא את עצמו ואין לו במה להצטיין ולקבל מילה טובה וציון טוב במשהו. כך מתחילה הנפילה התלמיד מאבד את הביטחון העצמי ובית הספר מפסיק להיות מקום שהולכים אליו ברצון ובשמחה. תשאלו ילדים בגיל 11 12 רבים יגידו לכם שבבית הספר הם אוהבים רק את ההפסקות. בגילים הצעירים יותר הילדים אוהבים את בית הספר ואת הלימודים.

 

 

לאחרונה נכנסה תוכנית "אופק" לבתי הספר היסודיים. התוכנית מבטיחה שלמורים יהיה זמן לתת לתלמידים החלשים שיעורים פרטיים ויחס אישי שיקדם את התלמידים החלשים, יעניק להם את הביטחון העצמי וישפר את הדימוי העצמי. כתוצאה מכך, מקווים שרמת האלימות תרד ורמת התלמידים תעלה. הבעיה גדלה במעבר לחטיבה. שיטת החטיבות פשטה מזמן את הרגל אבל המדינה לא מוכנה להודות בזה. הרעיון היה "אינטגרציה". ההנחה הייתה שאם יאחדו תלמידים משכבות מבוססות עם תלמידים משכבות חלשות הדבר ייטיב בעיקר עם השכבות החלשות ולא יפגע בחזקים. התוצאה גם אלה וגם אלה ניזוקו. הבעיה השנייה היא סגירת בתי הספר המקצועיים. אין לתלמיד בינוני ומטה אלטרנטיבה..כשהיו מגמות מקצועיות כמו חשמל, אלקטרוניקה, מכונאות וחשמל רכב, תלמידים מצאו לעצמם ביטוי עצמי שנתן להם ביטחון עצמי. יש כיום מהנדסים רבים שהם יוצאי מגמות מקצועיות בבתי ספר של רשת "עמל" ושל רשת "אורט". אני מכירה אישית מהנדס מחשבים חשמל ומהנדס רובוטיקה שסיימו האחד מגמת חשמל והשני מגמת אלקטרוניקה ב"עמל".

 

 

רוב מורי ישראל משקיעים את נשמתם בחינוך אך מקבלים יחס מזלזל, גם מהמדינה שלא דואגת לתנאים פיזיים אלמנטאריים למורים כמו חדר מורים מרווח, מקום אחסון לספרים ועזרי לימוד או פינה שקטה לשיחה עם תלמידים. האם יש עוד סקטור ציבורי במדינה שממן לעצמו את הקפה?
גם חלק מהורי התלמידים מזלזלים במערכת החינוך ורואים בה בראש וראשונה מקום לאחסן בו את הילדים. הם מצפים מהמורים שיציבו לילדיהם את הגבולות שהם לא מצליחים ולא מסוגלים להציב ושהמורים יחנכו את הילדים שהם לא הצליחו לחנך. החינוך מתחיל מהבית כבר מגיל אפס.

הורים שמתקשרים או שולחים מסרונים לילדיהם בשעה שהם יודעים שיש שיעור מלמדים את הילד שהכול מותר ובכך מוחקים את סמכות המורה. כשהילד רואה שהוריו לא שומרים על כללי הניקיון ברשות הרבים ואינם מצייתים לכללי הבטיחות וחוקי התנועה, אי אפשר לצפות ממנו להתנהג אחרת בבית הספר.
המורים בישראל מקבלים שכר רעב. בסקר שנערך לאחרונה, נמצא שחלק גדול מהאוכלוסייה הענייה במדינה הם אנשים עובדים ו- 23% מהעובדים העניים הם מורים. בעיקר מורות שהן אמהות חד הוריות ובתים ששני בני הזוג הם עובדי מערכת החינוך. מי שרוצה לצאת ממעגל העוני חייב לקחת על עצמו משרה נוספת. מה עושה מורה שצריכה להגדיל את הכנסתה? נותנת שיעורים פרטיים.

 

שיעורים פרטיים ב:
מורים פרטיים לאנגלית
שיעורים פרטיים חשבון
מורים פרטיים לטכנולוגיה
שיעורים פרטיים בכימיה
מורים פרטיים ליקויי למידה
מורים פרטיים ללשון
שיעורים פרטיים במדעים
מורים פרטיים למוזיקה
שיעורים פרטיים במחשבים
מורים פרטיים למתמטיקה
מורים פרטיים ספרות
שיעורים פרטיים בפיסיקה
עזרה בשיעורי בית
לימודי שפות
לימודים שונים
חוגים
שיעורים פרטיים לסטודנטים
פסיכומטרי
הכנה לבגרות
מורה פרטי להיסטוריה
שיעורים פרטיים ביולוגיה
מורים פרטיים גיאוגרפיה
גיל הרך
הכנה לכיתה א' 
 
 
 
 
 
 

 

 
 

drupal statistics